2008-09-03

Hela tańczy

Nasza mała córeczka. Jest już taka wyraźna, tak blisko.

8 komentarzy:

  1. O rany :) Niesamowite! Ale się rusza :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wow. aż mi się zatęskniło. aż mi się zachciało. jeszcze bardziej :)))

    OdpowiedzUsuń
  3. no nie! Takich czarów jako żywo nie widziałam! Ależ Ona już się rwie... do Gucia!
    :D

    OdpowiedzUsuń
  4. tak, Lenka na głos Gucia reaguje bardzo mocno.. a takie pokazy mamy teraz codziennie.... i między innymi dlatego cieszę się,że nie muszę chodzić do pracy, że mogę leżeć na kanapie i się z nią bawić... to jest odjazd

    OdpowiedzUsuń
  5. żenada i żal.pl
    xD BoP

    OdpowiedzUsuń